Protektor, Avrupa’da yapı profilleri alanında lider üreticilerden biridir. Hareket noktamız, yapı tekniklerinde verimli uygulamalara verdiğimiz önemdir. Bu önceliğimiz, şirketimizin geçmişinde ve kültüründe köklü bir şekilde yer almaktadır. Şirketimizin kurucuları, yapı sektöründe pratik uygulamalara uygun ve inovatif ürünleri sunmayı amaçlamışlardır.

Sanatkarlıktan Esinlenen Ürünler

Geçmişte olduğu gibi bugün de ürünlerimizin esin kaynağı, sanatkarlara olan yakınlığımızdır. Bu yakınlık sayesinde özel gereklilikler belirlenerek, geliştirilen ürünler ustalıkla düşünülmüş çözümlere dönüştürülür. Hem de oldukça başarılı bir şekilde. Müşterilerimiz halihazırda 800’ü aşkın farklı sıva ve cephe profili ve asma tavan ile alçı levha yapımı için yaklaşık 700 ayrı ürün arasından seçim yapabilmektedir. Ürün yelpazemiz ayrıca plastik yağmur olukları ve beton ile şap profilleri ile tamamlanmaktadır.

Avrupa Çapında Güçlü

Protektor, 100 yılı aşkındır bir aile şirketidir. Şirket merkezinin bulunduğu Gaggenau tesisinde güncel olarak yaklaşık 400 kişi istihdam edilmektedir. Çalışanlarımızın içtenlikle gösterdiği büyük özverisi sayesinde Avrupa çapında öneme sahip sağlıklı bir şirket gelişimi mümkün olmuştur. Şimdiden profillerimizin büyük bir kısmı ihracat amaçlı üretilmektedir. Müşterilerimize olabildiğince yakın olabilmek için, Almanya’nın farklı yerlerinde ve önde gelen Avrupa ülkelerinde dağıtım depolarımız vardır.

BİZE ULAŞIN