35 Yılı aşkın yapı kimyasalları ve su yalıtımı tecrübesi

Alman üretici KÖSTER Bauchemie AG, yapı kimyasalları, su yalıtımı ürünleri ve sistemleri konusunda yılların getirdiği bir uzmanlığa sahiptir. Bu sistemler, dünya çapında yeni ve eski birçok yapıları korumaya devam etmektedir.

Uygulamanız ister eski bir binanın restorasyonu, ister yeni bir binanın su izolasyonu, ister ıslak hacim, teras veya bodrum yalıtımı ya da dilatasyon olsun, geniş ve çözüme yönelik ürün yelpazesi ile KÖSTER Yapı Kimyasalları size en uygun çözümleri sunar. Geniş ürün gamında yapı kimyasalları, su yalıtımı ve izolasyon ürünleri, epoksi zemin kaplamalar, endüstriyel zemin sertleştirici ve baskılı beton zemin sistemleri, teras yalıtımı ve ıslak hacim su yalıtımı ürünleri, dış cephe ısı yalıtımı (mantolama) sistemleri, beton katkıları ve tamir harçları, nem ve rutubet yalıtımı ürünleri, poliüretan mastik ve polisülfit derz dolguları, dilatasyon bantları, filiz ekme ve ankraj harçları, epoksi harçlar, enjeksiyon reçineleri gibi çok çeşitli ürün grupları bulunmaktadır.

Dünya çapında etkin su yalıtımı çözümleri:

KÖSTER Bauchemie AG, yapı kimyasalları ve su izolasyon ürünlerini dünya üzerindeki birçok ülkeye ürünlerini ihraç etmektedir. Üretim merkezi Almanya, Aurich olmak üzere, Çin, Kore, Hindistan, Japonya, Hollanda, İsviçre, Türkiye, Birleşik Arap Emirlikleri, Finlandiya, Bulgaristan, Avusturya, Amerika ve daha pek çok ülkede ürün satış ve dağıtım ağını kurmuştur.

Çevre dostu ve yüksek kaliteli su yalıtımı ürünleri :

KÖSTER Bauchemie AG, sorumlu bir üretici olarak üretimin her aşamasında çevre dostu hammaddeler kullanmaya özen gösterir.

Yapı kimyasalları, izolasyon, su yalıtımı, zemin kaplamaları ve diğer ürünlerimizin kalite belgeleri, bağımsız teknik laboratuarlardan alınmaktadır.

BİZE ULAŞIN